שיעורים בסטודיו פלמנקה

“Si tu sueno es bailar, deja de sonar y hazlo”

“אם החלום שלך הוא לרקוד, תפסיקי לחלום ותעשי את זה"

מי שבוחר ללמוד לרקוד פלמנקו מגלה עולם של מחול ומוזיקה עשיר ומעורר השראה.
סטודיו פלמנקה מציע שיעורי ריקוד לכל הגילאים ולכל הרמות, מהצעד הראשון ועד מסלול למקצוענות. השיעורים מתקיימים בבניין שערי צדק הישן, במרכז ירושלים. החלל סגור ומשופץ עם רצפה בתקן מקצועי, מראות, ואכסון.
התלמידים לומדים בסביבה נעימה, מקבלים יחס אישי ומתפתחים בתחומי מודעות גופנית, חיזוק, יציבות, ומוזיקליות.
שיעורים קבוצתיים מתקיימים משך כל השנה. בנוסף מתקיימים מופעי תלמידות וסדנאות עם רקדנים אורחים.

פלמנקו לבוגרים

ישנן שלוש רמות לשיעורי ריקוד פלמנקו: מתחילים ללא ניסיון קודם, ממשיכים עם בין שנה לשנתיים ניסיון בפלמנקו או רקע במחול, ומתקדמים עם מעל שלוש שנים ניסיון בפלמנקו. שיעורי מתחילים מתקיימים פעם בשבוע לאורך שעה ורבע. לממשיכים ולמתקדמות ניתן אופציה לרקוד פעמיים בשבוע. אורך השיעור שעה וחצי.

מתחילים:

השיעורים מתמקדים בלימוד עמידה יציבה ומאוזנת, פיתוח מודעות גופנית, רכישת
טכניקת ידיים ורגליים, צעדים בסיסיים, ויצירות פשוטות בסגנונות "טנגוס" ו"סביינס".

ממשיכים:

ברמה זו לומדים רקיעות רגליים מורכבות יותר, סיבובים, וביצוע פרסות תנועתיות ארוכות יותר. רמת הממשיכות מציגה סגנונות כמו "פנדנגוס" ו"סולאה פור בולריאס".

מתקדמים:

הדגש על עצמאות בריקוד, שליטה גופנית, שימוש באביזרים (מניפות, צעיפים) ולימוד סגנונות "קאנטה חונדו" – זמר עמוק – הדורשים שמיעה מוזיקלית מדויקת ועוצמה.

שיעורים פרטיים:

סטודיו פלמנקה מציע שיעורים פרטים לתלמידים הרוצים להתקדם מהר ו/או להתכונן לאירוע. אורך השיעור הוא שעה ורבע. מכיוון ששיעורים פרטיים מתמקדים בכוריאוגרפיה, מצופה מהתלמיד להתאמן באופן עצמאי.

הופעות סטודיו:

סטודיו פלמנקה מספק הזדמנויות לתלמידים להופיע לפחות פעמיים בשנה. ההופעות מעודדות התמדה, אימונים, והשקעה. אין תחליף להתרגשות ולסיפוק הנובע מעלייה לבמה.

נעלי פלמנקו:

אין ריקוד פלמנקו ללא נעלי פלמנקו. הנעליים מגבירות את צליל הרקיעות ומגנות על הרגליים. נעליים יד שנייה ניתן לרכוש בסטודיו. נעליים חדשות ניתן לרכוש בארץ או דרך הזמנה מספקים בספרד.

לוח זמנים 2023 - 2024:

מתחילים: ימי ב' 20:00 – 21:15
ממשיכים: ימי ב' 18:30 – 20:00,
ימי ו' 10:00 – 11:30
מתקדמים טכניקה: ימי א' 19:00 – 20:30
מתקדמים כוריאגרפיה: ימי ג' 17:30 – 19:00,
ימי ה' 09:30 – 11:00

פלמנקו לילדים

לימוד פלמנקו משפר ביטחון ודימוי עצמי. ילדים נהנים מתנועה, מוזיקה, והצלחות ללמוד ולבצע ריקודים.
שיעורים לילדים מתקיימים פעם בשבוע לאורך שעה עבור גילאי כיתות ג' עד ה' ולאורך שעה ורבע עבור גילאי כיתות ו' עד ח'. לגילאי כיתות ט' ומעלה ניתן להשתתף בשיעורי הבוגרים.

לוח זמנים 2023 - 2024

ילדים כיתות ג' – ה': ימי רביעי 17:00

ילדים כיתות ו' – ח': ימי רביעי 18:00 – 19:15
שולמית פדייב
"בת שלי לומדת פלמנקו כבר שלוש שנים בסטודיו של מיכאלה הררי. היא נהנית מאוד גם להתאמן ביחד עם החברות וגם להופיע על הבמה. אבל מעבר לזה יש לנו עוד כמה דברים חשובים שרכשנו בסטודיו. פלמנקו זה ריקוד מיוחד, שמשלב רכות ועוצמה, חופשיות וריכוז, חגיגה ומסר ריגשי. כל השילובים האלה נותנים הרגשה של עשיה רב-מימדית, וזה מחזק ביטחון עצמי ומהנה חושים אסתטיים. חוויה עשירה שכיף להיות שותף בה."

פלמנקו לילדות

פלמנקו מציע דרכים רבות לביטוי והתפתחות. השיעור משפר ביטחון ודימוי עצמי דרך קבלת הגוף, השמעת קול, רקיעות רגליים, ומחיאות כפיים. אווירת השיעור היא כיפית אבל עם הרבה תוכן לימודי. מומלץ לגילאי 8 ומעלה.

לוח זמנים

ילדות מתחילות: ימי שני 16:00 – 17:00
ילדות ממשיכות: ימי שני 17:00 – 18:00
טלפון:054-4867862
מייל:[email protected]
כתובת: שדרות הרצל 137, ירושלים

פלמנקו לבוגרים

תוכן השיעורים: חימום ומתיחות, עמידה נכונה, ריתמיקה, צעדים בסיסיים, טכניקת רקיעות רגליים, תנועות ידיים, סיבובים, ולימוד ריקודים בסגנונות המרכזיים מרפרטואר הפלמנקו המסורתי.

לוח זמנים

מתחילות: ימי שני 18:00 – 19:15
ממשיכות: ימי שני 9:00 – 10:15
בינוניות: ימי ראשון 18:00 – 19:30
מתקדמות: ימי חמישי 9:00 – 10:30
טלפון:054-4867862
מייל:[email protected]
כתובת: שדרות הרצל 137, ירושלים
תמי יעקובוב
"אני ושתי הבנות שלי לומדות פלמנקו אצל מיכאלה הררי כשנתיים. הריקוד והמוזיקה מרגשים וסוחפים, חוויה מאתגרת לגוף ולנשמה. מיכאלה מורה מקצועית ונותנת יחס אישי לכל תלמידה לפי הצרכים שלה. האווירה בשיעורים נעימה וכיפית עם הרבה אנרגיות טובות. חוויה מיוחדת.
ומעניינת גם לילדות וגם לנשים בכל גיל. מומלץ בחום"
 
אדר אניסמן
"בזכות מיכאלה גיליתי את האהבה שלי לפלמנקו! מיכאלה יודעת תמיד במה להתמקד, איך לקדם אותי להיות רקדנית טובה יותר, ומעבר לכך – איך לקחת את מה שאני לומדת בריקוד וליישם בחיים בכלל. מומלץ בחום!"